klawiatury

Klawiatura Tracer OFIS PRO USB

Klawiatura Tracer OFIS PRO USB
ocena ocena ocena ocena ocena
Cena: 94,30 PLN 76,67 PLN netto
Producent: Tracer
Indeks producenta: TRAKLA46473
Status: dostępny od zaraz
Wysyłka: 12,00 PLN (przedpłata) 25,00 PLN (pobranie)
Opis
Gwarancja: 24 msc.
Opis:

Poszukujesz klawiatury do pracy, która idealnie sprawdzi się również podczas sesji gamingowych? Efektowny design i podświetlenie jest dla Ciebie równie istotne? W takim razie klawiatura Tracer Ofis Pro jest stworzona właśnie dla Ciebie. To połączenie elegancji, ergonomii i solidnego wykonania.

  • Niski skok klawiszy.
  • 12 przycisków multimedialnych.
  • Win Lock.
  • Antighosting.
  • Klawisze o obniżonym profilu.
  • Długi kabel połączeniowy USB.
  • Podświetlane klawisze LED.
  • Wysokiej jakości membrana dotykowa.

Klawiaturę wyposażono w wysokiej jakości membranę dotykową oraz przyciski o obniżonym profilu, co zapewni wygodną obsługę. Solidne wykonanie i wykorzystanie trwałych materiałów pozwoli cieszyć się użytkowaniem urządzenia przez setki godzin. Szybki skok klawiszy gwarantuje błyskawiczną reakcję w grach, a zaskakująco cichy klik pozwoli korzystać z urządzenia nawet w nocy bez budzenia współlokatorów.

Podświetlenie LED i klawisze multimedialne
Efektowne podświetlenie LED w delikatnym niebieskim kolorze uprzyjemni każdą chwilę spędzoną przy komputerze. Dostosuj wygląd klawiatury do własnego gustu lub nastroju dzięki możliwości regulacji natężenia podświetlenia LED. Umieszczone w górnej części klawiatury przyciski multimedialne dodatkowo ułatwią zarządzanie obrazem i dźwiękiem, dzięki nim natychmiast ustawisz głośność lub przeskoczysz do następnego utworu.

Stabilna praca i rozrywka bez przeszkód
Klawiatura Tracer OFIS Pro wyposażono w niezwykle przydatną dla graczy funkcję Anti-ghosting. Dzięki niej zachowasz pełną kontrolę podczas wydawania wielu poleceń jedocześnie. Podczas intensywnej rozgrywki lub szybkiego pisania na klawiaturze zdarzyło Ci się nacisnąć klawisz Windows? Z klawiaturą Tracer Ofis Pro możesz zapomnieć o takich niemiłych niespodziankach jak nagły powrót do pulpitu. Skorzystaj z przycisku WinLock i ciesz się rozgrywką.


Parametry
Podstawowe
Długość przewodu:1.5
Kolor (wyliczeniowy):Czarny
Rodzaj klawiatury:Multimedialna
Zestaw z myszką:Nie
Połączenie:Przewodowe
Podświetlana klawiatura:Tak
Interfejs:USB
Zasilanie:USB 5V
Obsługiwane systemy operacyjne:Windows 2000Windows 7Windows 98 SEWindows MEWindows XP
Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy