O NAS ROVENSRovens to dynamicznie rozwijająca się firma na polskim rynku działająca w branży IT


Firma ROVENS Daniel Winiarczyk powstała w 2015 roku. Kilka lat pracy w korporacji oraz poznanie mechanizmów ich działania w tematyce technologii oraz IT spowodowało że postanowiłem przekazywać swoją wiedzę małym i średnim przedsiębiorcom aby każdy biznes miał szanse na rozwój, automatyzacje procesów, bezpieczeństwo oraz dostęp do najnowszej technologii. Z roku na rok jako firma stajemy się coraz bardziej rozpoznawalni a nasi klienci od początku współpracy są bardzo zadowoleni z jakości świadczonych usług.

ROVENS jest firmą skoncentrowaną na usługach informatycznych. W ofercie posiadamy produkty związane z technologią IT dostępne w sklepie internetowym. Współpracujemy z takimi firmami jak Microsoft, Synology, QNAP, Atman, Eset, AB.

Główne rozwiązania które oferujemy to Microsoft 365 Office dzięki tej usłudze w każdym biurze zagości Outlook, Excel, Word, Skype oraz takie narzędzia jak Teams do pracy zespołowej. W zależności od pakietu usługa posiada takie rozwiązanie jak SharePoint oraz pocztę Exchange.

Ci którzy potrzebują serwera dla stron internetowych, sklepów internetowych, programów sprzedażowych itp. oferujemy serwery – zakup lub w formie wynajmu w jednym z największych w Polsce Data Center – Atman Warszawa.

Plarforma B2B to rozwiązanie dla tych którzy prowadzą firmę hurtową, usługową lub detaliczną i chceliby poszerzyć sprzedaż w internecie. Rozwiązania są w pełni dopasowywane do potrzeb działalności i są wstanie pobierać stany magazynowe z takich programów jak Comarch, Subiekt, WF-MAG. Udostępniać interfejs API lub XML dla sprzedaży dropshipping.

W celu zapewnienia bezpieczeństwa w firmie - jej ciągłości pracy sieci internetowej również VPN korzystamy z routerów i Access Point-ów marki Ubiquiti oraz Fortigate. Dla komputerów lokalnych instalujemy antywirusa marki Eset który zabezpieczy wszystkie urządzenia przed złośliwym oprogramowaniem oraz wirusami.

Backupy jak i możliwość udostępniania plików lokalnie lub zdalnie, monitoring zapewnią urządzenia marki Synology.

Wszystkie usługi łączymy w jedną całość tworząc cały EKO system zapewniający gwarancję świadczonych usług IT. Jesteśmy otwarci na nowe wyzwania i współpracę niezależnie czy dopiero zaczynasz czy zarządzasz już biznesem. Wszystkie problemy w ramach współpracy staramy się rozwiązywać na bieżąco. Zapraszamy do kontaktu.

Z najlepszymi pozdrowieniami
Daniel WiniarczykProfesjonalne wsparcie informatyczne. Świadczymy usługi informatyczne dla średnich i małych firm w bardzo szerokim zakresie. Posiadamy wieloletnie doświadczenie zdobyte w pracy zarówno w międzynarodowych korporacjach jak i mniejszych organizacjach. Pozwoliło to nam osiągnąć wysokie kompetencje do szybkiego i skutecznego wykonywania takich usług.


Główne obszary naszych usług to:  • - Obsługa informatyczna firm
  • - Obsługa i pomoc informatyczna dla osób prywatnych
  • - Projektowanie stron i aplikacji
  • - Wsparcie i wdrożenia produktów